צוות המומחים במרכז לרפואה משלימה הרמוניה
מירית גפני - עיסוי רפואי

מירית גפני

עיסוי רפואי שיקומי

עיסוי רקמת עמוק

צור קשר הרמוניה עין המפרץ

צרו קשר
טל' משרד – 04-9852313
נייד אישי – 050-2750739

קליניקות נוספות:
קריית מוצקין

בוגרת מכללת וינגייט ומומחית בעיסוי ספורטאים (מעסה של נבחרת כדור עף הפועל מטה אשר, אלופת המדינה), ובנוסף לכך עוסקת בעיסוי רפואי שיקומי, בעיסוי רקמות עמוקות, כוסות רוח ועוד.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לכל אחד.  כולנו בתנועה כל היום, הגוף לא נח.  אורח החיים המודרני גובה מאתנו מחיר כבד בשל דחק (סטרס) מצטבר, בין אם הסיבה היא מאמץ פיזי, מקום עבודה, לחץ נפשי, מצב ביטחוני, הורות, חוסר / עודף פעילות גופנית  והרשימה עוד ארוכה, אשר מונעים מאתנו את פסק הזמן המינימאלי להתחדשות הגוף והנפש.  פחות ופחות נעשה חיבור לאני הפנימי ולבסיס.

מטרת הטיפול היא לעורר את יכולת החיבור הטבעי בינינו לבין עצמנו לגופנו ולעולם סביבנו, בשילוב הרמוניה ורגיעה פנימית, המרצה וזרימה מחודשת של נוזלי הגוף, מערכת הדם, הרגעת מערכת העצבים, מערכת התנועה והתייעלות מערכת הלימפה בניקוז הפסולת מהגוף.

לספורטאים שביניכם פציעות הספורט מהוות חלק בלתי נפרד מהאימון הגופני. למעשה, כמעט ולא קיים אדם העוסק בספורט באופן מקצועי או חובבני לאורך תקופה ארוכה יחסית, שלא סבל מפציעת ספורט זו או אחרת. העיסוי נועד למנוע פציעות או/ו לשקמן ולהרגיע אותך לאחר מאמץ מפרך כדי להגיע למקסימום תנועה ללא כאב והטבה במוביליות של מערכת התנועה.

אני מאמינה ביכולת הריפוי העצמית של הגוף, במידה ונתפס שריר – מעט מנוחה, משחה מתאימה ותוך מספר ימים זה יעבור.

לי יש את הידע והיכולת לקצר את התהליך – לשעה.

במהלך שנות עבודתי בניתי מערכת יחסית מתמשכת עם השרירים, אני יכולה לזהות מתי ללחוץ ומתי להרפות, מתי צריך למתוח ובעיקר אך לשחרר.

הטיפול מותאם באופן אישי לכל מטופל, בין אם אתה ספורטאי או לא , אדם צעיר או בוגר.

הרי לכולנו יש שרירים ולפעמים הם זקוקים לשחרור

צור קשר הרמוניה עין המפרץ

רוצים מידע נוסף?
אשמח שתשאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד