צוות המומחים במרכז לרפואה משלימה הרמוניה
דנית נתן - פילאטיס

דנית נתן

מאמנת פילאטיס עם התמחות באימון שיקומי

צור קשר הרמוניה עין המפרץ

צרו קשר
טל' משרד – 04-9852313
נייד אישי – 052-2833959

כמאמנת אני מאמינה שהמתאמן הוא תמיד במרכז. שיש לראות אותו ולהקשיב לו מעבר למה שכתוב במסמכים הרפואיים אותם הביא. אני יכולה לכתוב תוכנית אימונים אבל בשטח באימון הכל יכול להשתנות, מה שמתאים לאחד באימון אינו מתאים לאחר ועלי למצוא דרך איך לעזור לו ולהקל על כאביו.

לעיתים אני עובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים אחרים במרכז ומחוצה לו כדי להקל עליו יותר. כמו כן אני נותנת למתאמן כלים להתמודדות עם מצבו לא רק באימון עצמו אלא גם בסביבת העבודה שלו, בבית ובפעילויות אחרות בשעות הפנאי וזאת כדי להביא למודעות את הרגליו התנועתיים.
אדם מודע יכול לבצע שינוי, לראות, להרגיש ולהגיע למטרות אותם הציב לעצמו במסגרת האימון.

שלום שמי דנית נתן

• B.ED בחינוך גופני (וינגייט) עם התמחות בתחום הגיל השלישי, 25 שנה ניסיון בתחום הניהול, האימון וההדרכה.

• ראש תחום ומאמנת פילאטיס מזרן ופילאטיס שיקומי בקבוצות ובפרטני במרכז הרמוניה.

• מרצה לגמול השתלמות במרכז הרמוניה, בקורס להכשרת מדריכי פילאטיס מזרן במכללה האקדמית גליל מערבי ובקורסים לקידום הבריאות במקומות עבודה .

• למדתי בקורסים והשתלמויות בארץ ובעולם בתחומי בריאות, כושר, אימון שיקומי וספורט: פילאטיס מזרן ומכשירים –וינגייט וSTOTT. פירמידת תמיכה, ISP  פציעות ואוכלוסיות מיוחדות, ,הריון ואחרי לידה, יציבה, יוגה, מדיטציה ודימיון מודרך, הגוף נוכח/אבל מי נוכח בגוף- לנוע אחרת ולשנות חיים בתנועה- מתבסס על יסודות "שיטת" לאבאן-בארטנייף, Trainer Fascial-Fitness, מועדוני בריאות וכושר, אימון ואימון באירגונים, Anatomy Trains in structure and function .

• עבדתי 11 שנה ברשת סטודיו C. בתפקידי הדרכה וניהול: סמנכ"ל פיתוח עסקי וחברת הנהלה ברשת סטודיו C. ניסיון ב- אימון עסקי ל- 21 מנהלי סניפים, ניהול סניף/ים, ניהול מקצועי הכולל:בניית תוכניות אימונים, בניית מוצרים חדשים, זכתה בחברה בתעודות הצטיינות.

כמו כן יש לי ניסיון בהקמת עסק מצליח מ- 2010 ועד היום.

פילאטיס

היא שיטת אימון גופני, שיקומית בבסיסה, שלה עשרות תרגילים ועקרונות עבודה כמו: נשימה, דיוק, זרימה, ריכוז, מרכז, שליטה ועוד, שפותחה בשנות ה-20 של המאה הקודמת, על ידי ג׳וזף הוברטוס פילאטיס (1967-1880).

השיטה מתמקדת ביציבה סטטית (מנח הגוף) ודינמית (תוך ביצוע כל תנועה בתרגיל). על ידי תיקון ושינוי דפוסי תנועה לקויים תוך כדי ביצוע תרגילים, היכולות הגופניות משתפרות, ומתפתחת שליטה בשרירי הליבה (שרירי בטן, גב וקרקעית אגן) ואיתו התאום בין כל שרירי הגוף.

זה מה שאימון בשיטת פילאטיס יעשה:

• יחזק, יגמיש ויעצב את שרירי הגוף.

• ישפר את היציבה ואיתה את התפקוד היומיומי.

• יפחית כאבי גב וכאבי מפרקים שונים.

• ישפר שיווי משקל.

• יחזק את העצם וימנע אוסטאופורוזיס.

• ישפר את הנשימה והמודעות, יפחית מתחים ויעזור בהתמודדות עם מצבים גופניים שונים.

• ישפר את הכושר הגופני.

• ישלים פעילויות גופניות אחרות וישפר הישגים ספורטיביים.

האימון בפילאטיס מתאים לכל האוכלוסיה, לכל גיל ולכל רמת כושר ומצב גופני
כולל נשים בהריון ואחרי לידה, הגיל המבוגר, מחלות כרוניות, מצבים אורטופדים ונוירולוגים ( פריצת דיסק ובלט דיסק, עקמת, טרשת נפוצה, פרקינסון, ועוד).

ניתן לפתח ולהתאים את הפילאטיס ולבנות תוכנית אישית לכל אדם בהתאמה לצרכים, יכולות, מגבלות, גיל ומצב בריאותי עם תוצאות מהירות למתמידים.

אשמח לעמוד לרשותכם לפרטים נוספים, הבהרות ותיאום.

אני מאמינה שכולנו נועדנו להיות ולחיות בתנועה.

בכולנו קיימת היכולת, ללמד את גופנו לנוע למקומות חדשים, שלא הכרנו, ולאפשר לגוף לנצל את  מלוא הפוטנציאל הקיים בו.

בעזרת נשימה מודעת שמאפשרת תנועה, הרפייה וחיזוק הגוף, ניתן לשחרר מתח שנלכד ברקמות ומכאן להגיע לשיפור משמעותי באיכות החיים.

בעזרת הנסיון הרב שצברתי, המקצועיות וההבנה התנועתית, יש לי את הכלים להתאים באופן אישי את האימון לכל למטופל בכל גיל ובכל מצב בריאותי  .

צור קשר הרמוניה עין המפרץ

רוצים מידע נוסף?
אשמח שתשאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד